ro ▾
Obține cheie API
per 1M tokeni de intrare$0.15
Tokeni de ieșire / 1M$0.50
context token100,000
credit de probă$0.50
cereri pe minut300

https://api.nsfwllmchat.com/v1uncensored

API Uncensored

Chat LLM NSFW: API-ul uncensored pentru dezvoltatori

Obțineți API-ul AI chat uncensored cu o fereastră de context de 100.000 de tokeni și fără refuzuri pentru conținutul adult legal.

Obține cheie APIVizualizează documentația

  • Fereastră de context de 100.000 de tokeni
  • Preplată crypto, fără abonamente
  • Compatibil cu OpenAI, fără refuzuri

Testați cu un singur apel

curl https://api.nsfwllmchat.com/v1/chat/completions \
  -H "Authorization: Bearer $API_KEY" \
  -H "Content-Type: application/json" \
  -d '{
    "model": "uncensored",
    "messages": [{"role": "user", "content": "Run my test suite and show the output"}]
  }'
$0.15per 1M tokeni de intrare
$0.50Tokeni de ieșire / 1M
100,000context token
$0.50credit de probă
300cereri pe minut

Capacități de bază

Compatibil cu OpenAI

Introduceți în stiva existentă cu endpoint-uri standard.

Uncensored Model

Răspunde fără a filtra subiecte legale pentru adulți, de ficțiune sau controversate.

Suport pentru streaming

Transmiteți răspunsurile prin SSE cu utilizarea tokenilor în ultima bucată.

Mod JSON

Forțează output-ul structurat cu formatul de răspuns json_object.

Function Calling

Definește instrumente și controlează alegerile pentru fluxuri de lucru complexe ale agenților.

Confidențialitate pe Primul Loc

Prompturile nu sunt utilizate pentru antrenamentul datelor dumneavoastră.

Fluxul de configurare

Creează cont

Înregistrează-te cu Google sau email pentru a obține cheia instantaneu.

Adaugă credit cripto

Reîncarcă cu USDT sau USDC pentru a începe să folosești API-ul.

Trimite cereri

Indreptați SDK către URL-ul de bază și începeți să generați.

Exemple de integrare

Generare Roleplay

Generează povești fictive fără cenzură, fără a da de pereții standard de conținut.

Annotarea datelor

Etichetați date sensibile pentru antrenarea modelelor care necesită context pentru adulți.

Scriere creativă

Redactează narațiuni brute, fără filtre, pentru audiențe și teme mature.

Testare QA

Testează stres aplicația ta cu prompturi diverse și fără restricții ale utilizatorilor.

1. Cum funcționează: de la înregistrare la primul răspuns uncensored

Începe generarea imediat creând un cont prin Google sau email.

  1. Înregistrează-te pentru a primi cheia API unică instantaneu.
  2. Adăugați credit preplătit crypto, începând de la $20, pentru a-ți activa soldul.
  3. Indreptați SDK-ul OpenAI către https://api.nsfwllmchat.com/v1 și trimite solicitări către uncensored model.
  4. Primește răspunsuri text fără filtre de conținut, plătești doar pentru tokenii utilizați.

2. Greșeli comune în integrarea API AI uncensored

Dezvoltatorii presupun adesea că toate modelele fără cenzură se comportă identic. Rareori se întâmplă așa. Trebuie să verifici limitele ferestrei de context, deoarece unii furnizori limitează intrările la 8,000 de tokeni, în timp ce noi suportăm 100,000. Mulți ignoră suportul pentru streaming, cauzând întârzieri în interfața utilizatorului. Testează întotdeauna apelarea de funcții cu moduri JSON stricte. Verifică atent modelele de prețuri; unii facturează și pentru refuzuri. API-ul nostru facturează doar pentru utilizarea reală de tokeni, asigurând costuri predictibile pentru sesiunile grele de rolplay.

3. Chat LLM NSFW: cazuri de utilizare concrete pentru generarea decenzurată

API-ul nostru oferă generare de conținut uncensored, fără refuzuri, pentru subiecte adulte legale.

Integrare Roleplay

Conectați aplicațiile cu personaje direct la modelul 'uncensored'. Acesta gestionează arce emoționale complexe fără a filtra dialogul.

Crearea de conținut

Generează povești pentru bloguri sau jocuri. Fereastra de context de 100k reține cu acuratețe firele narative lungi.

Cercetare și testare

Folosește endpointul pentru a testa cum gestionează modelele prompturi controversate sau explicite în domeniul tău specific.

4. Lista de verificare definitivă pentru alegerea unui furnizor de AI uncensored

4. Lista de verificare definitivă pentru alegerea unui furnizor de AI uncensored

Verificați generarea strict uncensored, prețurile și confidențialitatea mai întâi.

  • Confirmați că rutarea modelelor nu ascunde modelul de bază.
  • Verificați o refuzare dură a conținutului minor.
  • Verificați facturarea crypto preplătită fără taxe ascunse.
  • Asigură-te că prompturile nu sunt utilizate pentru antrenament.
  • Testare suport pentru fereastră de context de 100k.
  • Confirmă compatibilitatea SDK OpenAI.

5. Trecerea de la furnizori compatibili cu OpenAI în trei pași

Comutarea durează minute, nu zile. În primul rând, obțineți-vă cheia API prin înscriere Google sau email; niciun număr de telefon nu blochează calea. În al doilea rând, actualizați base_url al SDK-ului la https://api.nsfwllmchat.com/v1 și setează ID-ul modelului la uncensored. În al treilea rând, testează răspunsurile de streaming. Prompturile tale existente funcționează instantaneu. Migrează logica chat-ului tău AI uncensored fără a rescrii infrastructura.

6. Exemple concrete de costuri utilizând prețurile noastre pe tokeni

Matematica este simplă: plătiți $0.15 per milion de tokeni de intrare și $0.50 per milion de tokeni de ieșire, fără taxe ascunse sau abonamente lunare.

  • Un prompt de 10k plus un completari de 1k costă $0.002.
  • Un prompt de 50k plus o completare de 5k costă 0,01 $.

Erorile și refuzurile nu te taxează niciodată. Începe cu creditul de probă gratuit pentru a-ți verifica bugetul înainte de a reîncărca cu criptomonede.

FAQ Tehnic

Ce este API-ul de chat LLM NSFW?

Este o API găzduită, compatibilă cu OpenAI, care oferă un singur model fără cenzură. Text intră, text iese. URL-ul de bază este HTTPS://api.nsfwllmchat.com/v1. POST /v1/chat/completions gestionează cererile. Fără embeddings, fără generare de imagini.

Cât costă per token?

Tokenii de intrare costă $0.15 per milion. Tokenii de ieșire costă $0.50 per milion. Erorile și refuzurile sunt gratuite. Creditele preplătite acoperă consumul. Plățile prin criptomonede aplică automat credite bonus.

Ce metode de plată acceptați?

Doar crypto: USTRC20 pe TRC20 sau USDC pe Base, orice sumă între $20 și $500. Creditul bonus se aplică de la $50.

Care este dimensiunea ferestrei de context?

Limita este de 100.000 de tokeni. Acest lucru include promptul plus completarea. Outputul maxim este de 16.000 de tokeni. Max tokens implicit este de 2.048 dacă nu este setat. Streaming-ul funcționează prin SSE.

Modelul refuză conținutul NSFW?

Nu. Este uncensored pentru uz adult legal. Răspunde fără refuzuri. Conținutul sexual minor este întotdeauna refuzat. Prompturile nu sunt folosite pentru antrenament. Se aplică gestionarea axată pe confidențialitate.

Câte cereri pot trimite pe minut?

Limita este de 300 de cereri pe minut. Maxim opt cereri concurente pe cheie. Dimensiunea maximă a corpului cererii este de 8 MB. O singură cheie activă per cont. Cheile noi înlocuiesc pe cele vechi.

Obțineți cheia API acum

Înregistrează-te, obține tokenul, indică clientului către noul endpoint. Gata.

Obține cheie API