ms ▾
Dapatkan kunci API
per 1M token input$0.15
Token output / 1 juta$0.50
konteks token100,000
kredit percubaan$0.50
permintaan setiap minit300

https://api.nsfwllmchat.com/v1uncensored

API Uncensored

Chat LLM NSFW: API tanpa sensor untuk pembangun

Dapatkan API chat AI tanpa sensor dengan tetingkap konteks 100,000 token dan tiada penolakan untuk kandungan dewasa yang sah.

Dapatkan kunci APILihat dokumentasi

  • Tetingkap konteks 100,000 token
  • Pra-dibayar crypto, tiada langganan
  • Serasi OpenAI, tanpa penolakan

Uji dengan satu panggilan

curl https://api.nsfwllmchat.com/v1/chat/completions \
  -H "Authorization: Bearer $API_KEY" \
  -H "Content-Type: application/json" \
  -d '{
    "model": "uncensored",
    "messages": [{"role": "user", "content": "Run my test suite and show the output"}]
  }'
$0.15per 1M token input
$0.50Token output / 1 juta
100,000konteks token
$0.50kredit percubaan
300permintaan setiap minit

Keupayaan teras

Serasi OpenAI

Masukkan ke dalam susunan sedia ada anda dengan endpoint piawai.

Uncensored Model

Menjawab tanpa menapis topik dewasa, fiksyen, atau kontroversi yang sah.

Sokongan Penstriman

Alirkan respons melalui SSE dengan penggunaan token dalam pecahan terakhir.

Mod JSON

Paksa output berstruktur dengan format respons json_object.

Pemanggilan Fungsi

Takrifkan alat dan kawal pilihan untuk aliran kerja agen kompleks.

Privasi Terdahulu

Prompt tidak digunakan untuk latihan data anda.

Aliran Penetapan

Buat Akaun

Daftar dengan Google atau e-mel untuk mendapatkan kunci anda serta-merta.

Tambah Kredit Kripto

Isi semula dengan USDT atau USDC untuk mula menggunakan API.

Hantar Permintaan

Arahkan SDK anda ke URL asas anda dan mula menjana.

Contoh pengintegrasian

Penjanaan Roleplay

Hasilkan cerita fiksyen tanpa sensor tanpa melanggar dinding kandungan piawai.

Anotasi Data

Label data sensitif untuk melatih model yang memerlukan konteks dewasa.

Penulisan Kreatif

Tulis naratif mentah dan tidak ditapis untuk penonton dan tema dewasa.

QA Testing

Uji tekanan aplikasi anda dengan prompt pengguna pelbagai dan tanpa sekatan.

1. Cara ia berfungsi: dari pendaftaran ke respons tanpa sensor pertama anda

Mula menjana serta-merta dengan mencipta akaun melalui Google atau e-mel.

  1. Daftar untuk menerima kunci API unik anda dengan serta-merta.
  2. Tambah kredit pra-dibayar kripto, bermula pada $20, untuk mengaktifkan baki anda.
  3. Arahkan OpenAI SDK anda ke https://api.nsfwllmchat.com/v1 dan hantar permintaan ke uncensored model.
  4. Terima respons teks tanpa penapis kandungan, membayar hanya untuk token yang digunakan.

2. Kesilapan biasa dalam integrasi API AI tanpa penyaringan

Pembangun sering menganggap semua model tanpa berkelakuan sama. Mereka jarang melakukannya. Anda mesti mengesahkan had tetingkap konteks, kerana beberapa penyedia mengehadkan input pada 8,000 token manakala kami menyokong 100,000. Ramai mengabaikan sokongan aliran, menyebabkan kelewatan UI. Sentiasa uji panggilan fungsi dengan mod JSON ketat. Periksa model harga dengan teliti; sesetengah mengenakan caj untuk penolakan. API kami hanya mengenakan caj untuk penggunaan token sebenar, memastikan kos yang boleh diramal untuk sesi permainan watak berat.

3. Sembang LLM NSFW: kesgunaan konkrit untuk penjanaan tanpa sensor

API kami menyediakan penjanaan kandungan tanpa sensor tanpa penolakan untuk topik dewasa yang sah.

Integrasi Roleplay

Sambungkan aplikasi berasaskan watak terus ke model 'uncensored'. Ia mengendalikan laluan emosi kompleks tanpa menyaring dialog.

Penciptaan Kandungan

Jana cerita matang untuk blog atau permainan. Tetingkap konteks 100k mengingat benang naratif panjang dengan tepat.

Penyelidikan & Ujian

Gunakan penamat untuk menguji bagaimana model mengendalikan prompt yang kontroversi atau eksplisit dalam domain khusus anda.

4. Senarai semak utama untuk memilih penyedia AI uncensored

4. Senarai semak utama untuk memilih penyedia AI uncensored

Sahkan penjanaan tanpa sensor yang ketat, harga, dan privasi dahulu.

  • Sahkan tiada perentas model menyembunyikan model asas.
  • Periksa penolakan kandungan kecil yang keras.
  • Sahkan bil crypto prabayan tanpa yuran tersembunyi.
  • Pastikan prompt tidak digunakan untuk latihan.
  • Uji sokongan tetingkap konteks 100k.
  • Sahkan keserasian SDK OpenAI.

5. Beralih dari penyedia sepadan OpenAI dalam tiga langkah

Penukaran mengambil masa beberapa minit, bukan hari. Pertama, dapatkan kunci API anda melalui pendaftaran Google atau e-mel; tiada nombor telefon menghalang jalan. Kedua, kemas kini base_url SDK anda ke https://api.nsfwllmchat.com/v1 dan tetapkan ID model kepada uncensored. Ketiga, uji respons penstriman. Arahan sedia anda berfungsi serta-merta. Migrasi logik chat AI tanpa sensor anda tanpa menulis semula infrastruktur.

6. Contoh Kos Konkrit Menggunakan Harga Token Kami

Matematiknya mudah: anda membayar $0.15 per juta token input dan $0.50 per juta token output, tanpa yuran tersembunyi atau langganan bulanan.

  • Arahan 10K plus penyelesaian 1K berharga $0.002.
  • Prompt 50k plus penyelesaian 5k berharga $0.01.

Ralat dan penolakan tidak pernah menanggung caj anda. Mulakan dengan kredit percubaan percuma untuk mengesahkan bajet anda sebelum menambah dana dengan crypto.

Soalan Lazim Teknikal

Apakah API chat LLM NSFW?

Ia ialah API sepadan OpenAI yang dihoskan, menyediakan satu model tanpa sensor. Teks masuk, teks keluar. URL asas ialah HTTPS://api.nsfwllmchat.com/v1. POST /v1/chat/completions mengendalikan permintaan. Tiada pengekodan semula, tiada penjanaan imej.

Berapa kos per token?

Token input berharga $0.15 per juta. Token output berharga $0.50 per juta. Ralat dan penolakan adalah percuma. Kredit pra-bayar meliputi penggunaan. Pembayaran kripto menambah kredit bonus secara automatik.

Kaedah pembayaran manakah yang anda terima?

Kripto sahaja: USDT pada TRC20 atau USDC pada Base, sebarang jumlah bulat dari $20 hingga $500. Kredit bonus terpakai dari $50.

Apakah saiz tetingkap konteks?

Had ialah 100,000 token. Ini termasuk prompt ditambah penyelesaian. Output maksimum ialah 16,000 token. Maksimum token lalai ialah 2,048 jika tidak ditetapkan. Aliran berfungsi melalui SSE.

Adakah model menolak kandungan NSFW?

Tidak. Ia tanpa sensor untuk penggunaan dewasa yang sah. Ia menjawab tanpa penolakan. Kandungan seksual melibatkan kanak-kanak sentiasa ditolak. Prompt tidak digunakan untuk latihan. Penanganan berfokus privasi terpakai.

Berapa banyak permintaan yang boleh saya hantar seminit?

Had ialah 300 permintaan setiap minit. Maksimal lapan permintaan serentak setiap kunci. Saiz badan permintaan maksimum ialah 8 MB. Satu kunci aktif setiap akaun. Kunci baharu menggantikan kunci lama.

Dapatkan kunci API anda sekarang

Daftar, dapatkan token, arahkan klien anda ke hujung baharu. Selesai.

Dapatkan kunci API